Yatak Yıkama

Organik Koltuk Yıkama firması yerinde yatak yıkama hizmeti ile İstanbul’da en iyi hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Yerinde yatak yıkama hizmetimizde yatağı temizlemeye başlamadan önce;

  • En son teknolojiye sahip vakumlu ithal makinelerimiz ile yatağın üzerindeki kaba pislikleri ve tozları almak öncelikli işlemimizdir.
  • Ardından temizlenecek yatağın üzerinde bulunan kir ve lekeler için tamamen sağlığa zararsız olan özel organik özellikte olan leke çıkarıcı solüsyonlar ve temizlik ürünleri kullanırız.
  • Kirleri ve lekelerin leke çıkarıcılar yardımı ile çözülmesini sağladıktan sonra yatağa temiz su verir ve durulama aşamasını gerçekleştiririz.
  • En son olarak vakum gücü oldukça yüksek ve buharlı makinelerimiz ile yatağınızın vakumlamasını yaparız ve üzerinde bulunan leke, kir, mikrop ve bakterileri vakum makinemizin haznesine hapsederiz. Böylece kirli  yataklarınız lekelerinden arınırken aynı zamanda tamamen hijyenik olması da sağlanmış olur.

Tüm bu işlemlerin yapılırken eşyalarınıza herhangi bir zarar getirmeden işlemlerimizi gerçekleştiririz. Temizlik işlemi sonrasında tertemiz ve hijyenik olarak teslim edilir.

Organik Koltuk Yıkama olarak İLETİŞİM sayfamızdaki telefon numaralarından bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsinizDaha ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için bizi arayın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir