Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ile çekyat, kanepe koltuk, berjer vb. mobilyalarınız ilk günkü gibi temiz ve hijyenik hale gelir. Temizleme yöntemimiz ve süreçlerimizde her köşeyi ve köşeyi, temizlenecek eşyaya  en uygun makineler ve çok sayıda özel organik temizlik maddesi ile temizlemek, dezenfekte etmek ve sterilize etmek olarak gerçekleşir.

Mobilyalarınızı temizlemek ve korumak sadece evinizi harika göstermekle kalmaz, aynı zamanda eşyalarınızın ömrünü uzatır.

Organik Koltuk Yıkama da öncelikle sorunlu alan yani kirli yerler için uygun tekniği belirlemek üzere mobilyalarınızın yerinde analiziyle başlanır. Ardından, mobilyalarınızı güçlü ancak güvenli bir şekilde temizlemek için özel olarak formüle edilmiş mobilya temizlik maddelerimizi kullanıyoruz. Uzmanlarımız, kumaşa zarar vermeden her şeyin doğru yapılmasını sağlar.

Organik Koltuk Yıkama ya İLETİŞİM kısmında yer alan telefonlardan ulaşarak hemen temizlik işlemlerini başlatabilirsiniz.

KOLTUKLARINIZ NASIL TEMİZLENİR?

  • İlk olarak mobilyalarınızı lekeler, kokular, küf ve toz açısından inceliyoruz.
  • Temizleme işlemine başlamadan önce, döşeme yapısının ve renginin yıkama işlemine dayanacağından emin olmak için malzemenin küçük bir örneği üzerinde hızlı bir test yaparız. Farklı döşemeler farklı işleme teknolojileri ve kimyasallar kullandığından, mobilyalarınız için doğru temizlik çözümlerini kullanmak hayati önem taşır. İşinde uzman profesyonel temizlik personellerimiz mobilyanızı temizlemek için en iyi ve en etkili yöntemi belirler.
  • Mobilyanız ve diğer döşemeli parçalar, kırışıklıklar arasında ve minderlerin altında sıkışmış tüm sert parçacıkları, tiftik ve tozu çıkarmak için erişilebilir tüm yerlerde vakumlanır.
  • Temizlenecek olan yüzeyi daha sonra özel bir madde ve temiz bir bez kullanılarak lekelenerek temizlenir ve kurutulur.
  • İşin tamamlanacağını bildirmeden önce bitmiş parçayı herhangi bir gözetim veya eksiklik açısından kontrol ederiz.

Ve en sonunda Organik Koltuk Yıkama kalitesiyle yıkanan mobilyalarınız ilk günkü gibi bir görünüme kavuşur. Tertemiz ve pırıl pırıl olur.

Daha ayrıntılı bilgi ve fiyat almak için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir